REGULAMIN "LAS SIĘ ŻYJE":


REZERWUJĘ (czyli kilka słów o rezerwacjach i opłatach)

1. Rezerwacji można dokonać kontaktując się drogą mailową: lesniczowka@lesniczowka.info, poprzez portal Facebook lub telefonicznie 575 305 888, a także poprzez strony partnerów.
2. Rezerwacja zostaje potwierdzona w momencie wpłaty 30% wartości należności za pobyt – w terminie i wysokości określonej w wysyłanej przez Las się Żyje wiadomości.
3. O potwierdzeniu rezerwacji Las się Żyje poinformuje drogą mailową, poprzez wiadomość na portalu Facebook, lub telefonicznie.
4. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu i Cennika Las się Żyje.
5. Brak wpłaty zadatku w określonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
6. W przypadku nie pojawienia się gościa pierwszego dnia, bez wcześniejszego uprzedzenia, rezerwacja zostaje anulowana.
7. W przypadku późniejszego przyjazdu Gościa, lub wcześniejszego opuszczenia Las się Żyje, płatność nie ulega zmianie i jest taka, jak zostało to określone podczas dokonywania rezerwacji.
8. Istnieje możliwość odwołania rezerwacji w terminie do 14 dni przed planowanym pobytem lub zmiana terminu (w miarę dostępności). W przeciwnym wypadku zadatek nie jest zwracany.
9. Istnieje możliwość przedłużenia rezerwacji w miarę dostępności obiektów.
10. Akceptując regulamin, Gość akceptuje również Politykę Prywatności
11. Akceptując regulamin, Gość wyraża zgodę na przesyłanie mu drogą elektorniczą wiadomosci marketingowych dotyczących Las się Żyje. Zgodę tą można w każdej chwili wycofać wysyłając prośbę na adres lesniczowka@lesniczowka.info lub klikając odpowiedni odnośnik w wiadomości e-mail.

MELDUJĘ SIĘ (kiedy przyjechać, kiedy wyjechać)

1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
2. Ilość osób w wynajmowanej chacie nie może być większa niż w informacjach podanych podczas dokonywania rezerwacji. W przypadku dodatkowych osób i nie zgłoszonych wcześniej zwierząt doliczamy opłatę wg. Cennika.

WYPOCZYWAM (zasady obowiązujące w naszym lesie)

1. Teren parku krajobrazowego – prosimy nie płoszyć zwierząt i nie niszczyć drzew.
2. Na terenie chat ze względu na bezpieczeństwo panuje kategoryczny zakaz palenia wyrobów tytoniowych! Prosimy palić przed chatami w miejscach do tego przeznaczonych.
3. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w chatach grzałek, farelek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia.
4. Zwierzęta mogą przebywać na terenie Las się Żyje, po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji. Prosimy o zachowanie czystości po swoich pupilach.
5. Parking na terenie posesji Las się Żyje jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz zostawione w nich rzeczy.
6. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych i zwierząt.
7. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie właścicielom lub opiekunom obiektu.
8. Rodzice lub opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich dzieci.

OGIEŃ:

1. Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o nie używanie otwartego ognia w chatach i stodole i tym samym o uważne i rozsądne palenie w kominkach i piecach (instrukcje rozpalania ognia Goście znajdą w wyznaczonych miejscach). Po rozpaleniu ognia w paleniskach prosimy o szczelne zamknięcie drzwiczek.
2. W przypadku zaprószenia ognia prosimy o natychmiastowe użycie gaśnicy.
3. Obowiązuje kategoryczny zakaz pieczenia kiełbasek w kominkach i piecach, w tym celu na zewnątrz znajdą Państwo dwa miejsca na ognisko wyposażone w grille.
4. Przy opuszczaniu chaty prosimy o wygaszenie ognia w kominkach i piecach.
5. Prosimy zachować ostrożność podczas palenia ognia.

WYŻYWIENIE:

1. Istnieje możliwość zakupienia świeżych jaj, miodu oraz mleka.
2. Obydwa domy posiadają kuchnie wyposażone w: kuchenki gazowe, czajniki elektryczne, mikrofalówki, naczynia, sztućce, garnki, sól i cukier.

MAM SPECJALNE ŻYCZENIE:

1. W przypadku, gdy Gość rezerwuje jedną z chat na dłużej (powyżej 2 tygodni) istnieje możliwość podłączenia Internetu.
2. Na życzenie gości możemy wynieść z domków telewizory.
3. Chcesz się oświadczyć w Las się Żyje? – możemy zorganizować Ci romantyczny kątek, przystroić dąb, zamknąć pierścionek w szkatułce, kupić kwiaty itp. :)
4. Kameralne urodziny, niespodzianka, lub rocznica? Zamówimy i przywieziemy tort, kwiaty i co tylko zechcesz a będzie w zasięgu naszych możliwości :)
5. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie Gości.

IMPREZY I WARSZTATY:

1. Raz w roku Las się Żyje organizuje plener fotograficzny prowadzony przez Jan Skwara Photography – ilość miejsc 10.
2. Raz w roku – w październiku w Las się Żyje organizowane są rozśpiewajki podlaskie pod hasłem „Niech się niesie po lesie” koordynowane przez Katarzynę Stępniak – ilość miejsc 10.

O innych imprezach i eventach można przeczytać o naszej STRONIE i FACEBOOKU.